dr n. med. Artur Maliborski

>dr n. med. Artur Maliborski
maliborski

Dr n. med. Artur Maliborski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1997 roku. Posiada specjalizację w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Ma wieloletnie doświadczenie w ocenie badań rezonansu magnetycznego w szczególności układu mięśniowo-szkieletowego, ośrodkowego układu nerwowego i miednicy mniejszej. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się m.in. wokół zastosowania badań obrazowych w diagnostyce chorób głowy i szyi.

W trakcie swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie m.in. jako kierownik Zakładu Radiologii Lekarskiej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, wykładowca II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca i kierownik naukowy kursów ultrasonografii Centrum Kształcenia Podyplomowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, a także wykładowca i konsultant Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.

Dr n. med. Artur Maliborski posiada certyfikaty kompetencji Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej, diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych oraz ultrasonografii narządu ruchu. Przynależy do prestiżowych towarzystw naukowych:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Amerykańskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych konsultacjami u dr. n. med. Artura Maliborskiego zachęcamy do kontaktu -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Artur Maliborski - ZnanyLekarz.pl
Wróć

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.