dr n. med. Artur Maliborski

>dr n. med. Artur Maliborski
maliborski

Dr n. med. Artur Maliborski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1997 roku. Posiada specjalizację w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Ma wieloletnie doświadczenie w ocenie badań rezonansu magnetycznego w szczególności układu mięśniowo-szkieletowego, ośrodkowego układu nerwowego i miednicy mniejszej. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się m.in. wokół zastosowania badań obrazowych w diagnostyce chorób głowy i szyi.

W trakcie swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie m.in. jako kierownik Zakładu Radiologii Lekarskiej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, wykładowca II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca i kierownik naukowy kursów ultrasonografii Centrum Kształcenia Podyplomowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, a także wykładowca i konsultant Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.

Dr n. med. Artur Maliborski posiada certyfikaty kompetencji Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej, diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych oraz ultrasonografii narządu ruchu. Przynależy do prestiżowych towarzystw naukowych:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Amerykańskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych konsultacjami u dr. n. med. Artura Maliborskiego zachęcamy do kontaktu -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Artur Maliborski - ZnanyLekarz.pl
Wróć