dr n. med. Włodzimierz Chmielewski

>dr n. med. Włodzimierz Chmielewski

Dr n. med. Włodzimierz Chmielewski to absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1978 roku. W 1995 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Jest specjalistą z zakresu radiodiagnostyki, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w ocenie obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MR), tomografii komputerowej (TK) i klasycznego RTG.

Jest posiadaczem licznych certyfikatów potwierdzających udział w zaawansowanych szkoleniach w dziedzinie rezonansu magnetycznego, w tym w zakresie badań układu kostno-stawowego, mięśniowego i neuroradiologii. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się jako wykładowca na wielu zjazdach, konferencjach, kursach i szkoleniach. Przez kilka lat pracował w szpitalach i klinikach krajów skandynawskich, obecnie zatrudniony w I Zakładzie Radiologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr n. med. Włodzimierz Chmielewski jest współautorem książek i publikacji z zakresu neuroradiologii i diagnostyki obrazowej wykorzystywanej w transplantologii. Przynależy do następujących towarzystw naukowych:

  • Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne,
  • Europejskie Towarzystwo Radiologiczne,
  • Europejskie Towarzystwo Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego.

Pacjentów zainteresowanych wizytą u dr. n. med. Włodzimierza Chmielewskiego zachęcamy do kontaktu z kliniką -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/ lub skorzystania z dostępnego w prawym górnym rogu formularza rejestracyjnego! Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

Wróć

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.