lek. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman

>lek. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman

Lek. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman to specjalistka z zakresu radiologii oraz diagnostyki obrazowej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie – dyplom lekarza obroniła w 1995 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie obrazowania metodą rezonansu magnetycznego, szczególnie w zakresie schorzeń i urazów ortopedycznych, zwłaszcza w obrębie stawów. Diagnozuje m.in. choroby zwyrodnieniowe stawów, skręcenia i zwichnięcia stawów, stany przeciążeniowe, urazy wynikające z uprawiania sportu, różnego rodzaju choroby ortopedyczne itp.

W 1999 roku przystąpiła do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w zakresie radiodiagnostyki. Zgłębiała wiedzę w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej na licznych kursach i szkoleniach, by następnie w 2003 roku przystąpić do kolejnego egzaminu specjalizacyjnego i zdobyć tytuł oraz uprawnienia specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej.

Jest autorką i współautorką wielu książek oraz publikacji dotyczących diagnostyki i radiologii obrazowej. Przynależy do:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Amerykańskiego Towarzystwa Radiologicznego.

W swojej codziennej pracy cechują się życzliwością i empatią, a największą wartością jest dla niej dobro pacjenta. Wszystkie osoby zainteresowane wizytą u lek. med. Ewy Jarkiewicz-Kochman zachęcamy do kontaktu -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/ lub skorzystania z dostępnego w prawym górnym rogu formularza rejestracyjnego!

Wróć

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.