lek. med. Jolanta Sikorska

>lek. med. Jolanta Sikorska
jolanta-sikorska

Lek. med. Jolanta Sikorska to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie – tamtejszy Wydział Lekarski ukończyła w 1990 roku. Jest specjalistką w zakresie radiodiagnostyki. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w ocenie obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MR), tomografii komputerowej (TK) i klasycznego RTG.

Od ponad 20 lat ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się diagnostyką układu mięśniowo-szkieletowego, głównie stawów. Wykonuje m.in. rezonans magnetyczny kolana, barku, bioder, łokcia, stawu skokowo-goleniowego, stopy, kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych, a także tomografię komputerową wszystkich kości i stawów. Posiada certyfikaty zaawansowanych szkoleń w dziedzinie rezonansu magnetycznego, w tym w zakresie badań układu kostno-stawowego i mięśniowego. Od wielu lat ściśle współpracuje z wieloma klinikami ortopedii i przodującymi ośrodkami medycyny sportowej.

Lek. med. Jolanta Sikorska jest współautorką wielu książek i publikacji z zakresu radiodiagnostyki i radiologii obrazowej. Przynależy do:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego.

Wszystkie osoby zainteresowane wizytą u lek. med. Jolanty Sikorskiej zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką Rex Medica -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/ lub skorzystania z dostępnego w prawym górnym rogu formularza rejestracyjnego! Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę i miłą, serdeczną atmosferę!

Wróć

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.