lek. med. Jolanta Sikorska

>lek. med. Jolanta Sikorska
jolanta-sikorska

Lek. med. Jolanta Sikorska to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie – tamtejszy Wydział Lekarski ukończyła w 1990 roku. Jest specjalistką w zakresie radiodiagnostyki. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w ocenie obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MR), tomografii komputerowej (TK) i klasycznego RTG.

Od ponad 20 lat ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się diagnostyką układu mięśniowo-szkieletowego, głównie stawów. Wykonuje m.in. rezonans magnetyczny kolana, barku, bioder, łokcia, stawu skokowo-goleniowego, stopy, kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych, a także tomografię komputerową wszystkich kości i stawów. Posiada certyfikaty zaawansowanych szkoleń w dziedzinie rezonansu magnetycznego, w tym w zakresie badań układu kostno-stawowego i mięśniowego. Od wielu lat ściśle współpracuje z wieloma klinikami ortopedii i przodującymi ośrodkami medycyny sportowej.

Lek. med. Jolanta Sikorska jest współautorką wielu książek i publikacji z zakresu radiodiagnostyki i radiologii obrazowej. Przynależy do:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego.

Wszystkie osoby zainteresowane wizytą u lek. med. Jolanty Sikorskiej zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką Rex Medica -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/ lub skorzystania z dostępnego w prawym górnym rogu formularza rejestracyjnego! Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę i miłą, serdeczną atmosferę!

Wróć