lek.med. Mateusz Terlecki

>lek.med. Mateusz Terlecki
mateusz-terlecki

Lek. med. Mateusz Terlecki to absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2003 roku. Jest specjalistą w zakresie radiologii oraz diagnostyki obrazowej. Doświadczenie zdobywał również w Zakładzie Radiologii Diagnostycznej i Interwencyjnej Instytutu Hematologii w Warszawie oraz w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Czerniakowskiego.

Ma wieloletnie doświadczenie w ocenie badań rezonansu magnetycznego w obrębie całego ciała. W naszej klinice Rex Medica w Warszawie wykonuje m.in. rezonans magnetyczny głowy, jamy brzusznej, przysadki, oczodołów, zatok, twarzoczaszki, kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego, kończyn i wiele innych.

Lek. med. Mateusz Terlecki jest autorem ponad dwudziestu różnego rodzaju publikacji i doniesień zjazdowych z zakresu radiodiagnostyki i radiologii interwencyjnej. Jest członkiem prestiżowych towarzystw naukowych:

  • Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Amerykańskiego Towarzystwa Radiologicznego,
  • Europejskiego Towarzystwa Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego.

Najważniejszą zasadą w jego codziennej pracy jest dbałość o komfort i dobro pacjenta. Do każdego z nich podchodzi nie jak do kolejnego przypadku, ale jak do człowieka, który potrzebuje pomocy. Wszystkich pacjentów zainteresowanych konsultacjami u lek. med. Mateusza Terleckiego w naszej klinice Rex Medica w Warszawie zapraszamy do kontaktu -> https://www.rexmedica.pl/kontakt/.

Wróć

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.